Фестивали и събитияПринтирай

Програма за 18 август 2013 г.

 

                                                                      П Р О Г Р А М А
18 АВГУСТ- ПАНИЧИЩЕ
13.00 ч.-НАЧАЛО НА ФЕСТИВАЛНИЯ КОНЦЕРТ


1 .ФОЛКЛОРЕН АНСАМБЪЛ „ГОРНОПОЛСКА ПЕСЕН"
КЪМ НЧ"пРОБУДА-1923", С.ОВЧАРЦИ, ОБЩ.САПАРЕВА БАНЯ
Р-Л РАДКА ЛАЗАРОВА
1.1. ЖЕНСКА ФОЛКЛОРНА ГРУПА
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1. „ЦОНЕ ИДЕ ОТ ЛОЗЕТО"
2. „ВИТО СЕ ОРО ИЗВИВА"
1.2. МЪЖКА ФОЛКЛОРНА ГРУПА
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1. „КАЛИНА ШЕТА ПО ДВОРИ"
2. „СА НОЧ КОНЬЕ НЕ ДОЙДОЯ"
1.3. дЕТСКО ТРИО „МОМИНО ЦВЕТЕ"
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1.
1.4.ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ
1.гЕРГАНА ГЕРГИНОВА
„ДВЕ БРАТЛЕТА"
„СЕДЕЛО РАДЕ"
2. еМАНУЕЛА СТОЙКОВА
„МАРКО ПРОСИ"
„САМА ПОПАДИКА"
3. нАТАЛИЯ ЕЛЕНКОВА
„ОВЧАРЧЕНСКИ МОМИ"

2.ЖЕНСКА ФОЛКЛОРНА ГРУПА КЪМ НЧ"Народни будители-1926", с. Сапарево, ОБЩ. САПАРЕВА БАНЯ
Р-Л СПАСКА КУДЕВА
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1. „НЕВЕНО, НЕВЕНО"
2. „СЪБРАЛИ СЕ МОМИ НА СЕДЕНКА"
3. „ТОДОРО, ТОДОРО"

 

3.ЖЕНСКА ФОЛКЛОРНА ГРУПА КЪМ НЧ"Г.С.Раковски-1934",
С. ГРИГОРЕВО, ОБЩ. ЕЛИН ПЕЛИН
Р-Л КАЛИНА БЕРОВА
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1. „МАЛО СЕЛО"
2. „КАТО ЖАНЕШ, КАЛИНО"
3. „СЛЪНЦЕ ГРЕЕ"


4. ЖЕНСКА ФОЛКЛОРНА ГРУПА КЪМ НЧ"Отец Паисий-1928",
с. Мусачево, ОБЩ. ЕЛИН ПЕЛИН
Р-Л МИЛКА ПЕТРОВА

ИЗПЪЛНЕНИЯ

1. „ТРЪГНАЛА РАДА"
2. „ЗАСАКАЛЕ СА ЕЛЕНА"
3. „ЗВЪНЧЕ МИ БИЕ"

5.ФОЛКЛОРНА ГРУПА „БРОЕНИЦА КЪМ Клуб на пенсионера,гр. Благоевград -
Р-Л ЙОСИВ КАЛПАЧКИ
ИЗПЪЛНЕНИЯ:
„КИТКА ПИРИНСКИ ПЕСНИ"


6.ГРУПА ЗА АВТЕНТИЧЕН ФОЛКЛОР „ОКОЛИЙКА" КЪМ НЧ"Искра-1925",
с.Горни окол , ОБЩ. САМОКОВ
Р-Л ТАНЯ БОЖКОВА

ИЗПЪЛНЕНИЯ:

1. „ОТ КА СЕ Е ЗЕМЯ РАЗМИРИЛА"
2. „ЗАЖЕНИЛА СЕ СЕВДИНКА"
3. „ПРОВИКНАЛА СЕ Е БЕЛА РУЖА"


ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ:

1.ТИНКА ПЕТРОВА И ГЮРГЕНА ДЖОКОВА
„СРЕДЕ ДВОРИ"
2.СИМОНА СТОЯНОВА И ВАНЕСА СТОЯНОВА
„ВОДА ТЕЧЕ"

7. МЪЖКА ПЕВЧЕСКА ГРУПА „ОРЛОВИ СКАЛИ" КЪМ НЧ"Стойне Ангелов-1932",С.Бели Искър, ОБЩ. САМОКОВ
Р-Л РУМЕН ИВАНОВ
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1. „ОЙ, ЯНИКО"
2. „БЕЛА ЧЕШМА"
3. „САЛ СИ САКАМ ПЪРВАТА ЛЮБОВ"
7.1.ЖЕНСКА ПЕВЧЕСКА ГРУПА ЗА АВТЕНТИЧЕН ФОЛКЛОР „ОРЛИЦА"
Р-Л ОЛГА КИТИНА
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
1. „ДВЕ СЕ МЛАДИ ЗАЛИБИЛИ"
2. „ОЙ, СОКОЛЕ"
3. „СЕДИ ДРАГАНА"
ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ:
1. МАЯ КОСТОВА
„ОМИЛЕ МИ, ЯГОДО"
2. РУМЕН ИВАНОВ И РАДОСТИНА ДИМОВА
-
-
7.2.ЖЕНСКИ ТАНЦОВ СЪСТАВ „МАГДЕНА"
Р-Л РОСИЦА ПАВЛОВА
ИЗПЪЛНЕНИЕ
1. „ШОПСКО ВЕСЕЛИЕ"
2. „БИСТРА РЕКА"
3. „СВАТБАРСКИ ТАНЦ"

 

Програмата е достъпна и в прикачения файл

Прикачени файлове

Програма 18 август (56.50 KB)