НовиниПринтирай
Списък на заличените лица от избирателните списъци в изборите за народни представители на 26 март 2017г.
публикувано: 15.03.2017
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 001 населено място С.САПАРЕВО
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ВЕСЕЛКА ИВАНОВА ЙОРДАНОВА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 002 населено място С.САПАРЕВО
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. БОРИС КРЪСТЕВ ИВАНОВ
2. ВИКТОРИЯ НИКОЛАЕВА ИСТАЛИЯНОВА
3. ВЛАДИМИР БОРИСОВ ИВАНОВ
4. ЕЛЕНКА ВЛАДИМИРОВА ИВАНОВА
5. НИКОЛАЙ БОЙЧЕВ НЕШЕВ
6. ЦВЕТАНКА БЛАГОЕВА НЕШОВА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 003 населено място ГР.САПАРЕВА БАНЯ
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. АЛБЕНА МЕТОДИЕВА ДЖАДЖАРОВА
2. МИХАЕЛА ЙОРДАНОВА ЗДРАВКОВА
3. СТЕФАНИЯ ИВАНОВА ПЕЯНИНА
4. ЦВЕТЕЛИНА ИВАНОВА СТАМЕНОВА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 004 населено място ГР.САПАРЕВА БАНЯ
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ЕЛЕНА БОРИСЛАВОВА ЧУЧУГАНОВА
2. РАДОСЛАВА ИВАНОВА НЕДЯЛКОВА
3. СЕДЕВЧО ГЕНЧОВ СОКОЛОВ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 005 населено място ГР.САПАРЕВА БАНЯ
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. АЛЕКСАНДРА АНТОНОВА ПЕТКОВА
2. АНГЕЛИНА ИВАНОВА АСЕНОВА
3. АТАНАС НИКОЛОВ НИКОЛОВ
4. ВАСКО ГЕОРГИЕВ КОЛАРСКИ
5. ВЕНЦИСЛАВ БОРИСОВ МАНДЕВ
6. ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ КОЛАРСКИ
7. ГЕОРГИ ЖЕКОВ РУСЕВ
8. ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ МИХАЛКОВ
9. ЕМИЛИЯ ИВАНОВА АДВОКАТСКА
10. ИВАН КИРИЛОВ ИСТАЛИЯНОВ
11. ЙОРДАНКА СТОЙНЕВА КОЛАРСКА
12. КАТЕРИНА ЯНИСЛАВОВА БАНКОВА
13. НАТАЛИЯ АСЕНОВА МИЛАНОВА
14. РАДКА ВЛАДИМИРОВА БАНКОВА
15. РАДОСЛАВ ВЕНЦИСЛАВОВ МАНДЕВ
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 006 населено място ГР.САПАРЕВА БАНЯ
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ВЕНЕТКА ПАВЛОВА ДИНЕВА
2. ЕВЕЛИНА ЙОРДАНОВА СЛАВКОВА
3. ЗОЯ ИВАНОВА МАНТАРКОВА
4. ИВАН АТАНАСОВ ДИНЕВ
5. РАДКА ЙОРДАНОВА МАНТАРКОВА
6. ТЕОДОРА ВАЛЕНТИНОВА ДИНЕВА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 007 населено място С.ОВЧАРЦИ
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. АЛБЕНА АСЕНОВА РАКОВА
2. ВЛАДИМИР ПЕТРОВ РАКОВ
3. КИРИЛ НИКОЛАЕВ КИРИЛОВ
4. СТАНИМИР ГЕОРГИЕВ ТЕРЗИЙСКИ
5. ЮЛИЯ СТОЙНЕВА ТЕРЗИЙСКА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 008 населено място С.РЕСИЛОВО
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. ВАНЯ ВАЛЕРИЕВА ВЪРГОЛОМОВА
2. МАРИЯ ВАЛЕРИЕВА ВЪРГОЛОМОВА
3. РАДОСТИНА КИРИЛОВА КОЧЕВА
4. РАЙНА МАНОЛОВА ВЪРГОЛОМОВА
5. РАЙНА ЯКИМОВА ЙОВЕВА
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 26 март 2017 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област КЮСТЕНДИЛ Община САПАРЕВА БАНЯ
секция № 009 населено място С.РЕСИЛОВО
адрес на избирателна секция ...................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1. БОЯН ЛЮБОМИРОВ СУСАНИН