НовиниПринтирай
Програма за I-ви Международен фестивал – „Сапарева баня 2015” Събота/ 30.05.2015г./
публикувано: 27.05.2015
Програма за I-ви Международен фестивал - „Сапарева баня 2015"
Събота/ 30.05.2015г./
Oткриване на фестивала - встъпителни думи 09:20 часа
№ |
Час |
Наименование |
Организация |
Населено място |
1. |
9:30 |
Албена Тонева |
НЧ" Васил Левски -1920" |
село Блажиево |
2. |
9:35 |
Танцов състав |
НЧ" Васил Левски -1920" |
село Блажиево |
3. |
09:45 |
Фолклорна група"Иглика" |
НЧ" Достоевски-1928" |
град Полски Тръмбеш |
4. |
10:00 |
Школа по народни танци „Нартан" |
|
град Перник |
5. |
10:15 |
Мъжка фолклорна група" Демос" |
Регионална съюзна организация на слепите |
град Кюстендил |
6. |
10:25 |
Фолклорна група „Светлина" |
НЧ „Светлина-1922" |
село Коняво |
7. |
10:35 |
Росен |
НЧ „Светлина-1922" |
село Коняво |
8. |
10:40 |
Детска танцов състав „Хороводец" |
НЧ" П. Славейков- 1978" |
Град Дупница |
9. |
10:50 |
Мария Василева -13г. |
НЧ" П. Славейков- 1978" |
град Дупница |
10. |
10:55 |
Десислава Лозанова |
НЧ" П. Славейков- 1978" |
град Дупница |
11. |
11:00 |
Женска фолклорна група „Бисери" |
НЧ „Просвета -1922" |
село Слокощица |
12. |
11:10 |
Василка Бързачка |
НЧ „Просвета -1922" |
село Слокощица |
13. |
11:15 |
Детски танцов състав"Невестинче" |
НЧ „Просвета- 1927" |
село Невестино |
14. |
11:25 |
Йорданка Дамянова |
Регионална съюзна организация на слепите |
село Игралище, община Струмяни |
15. |
11:35 |
Женска певческа група |
Регионална съюзна организация на слепите |
село Игралище, община Струмяни |
16. |
11:45 |
Весела Порчева-12г. |
11-то ОУ „Свети Пимен Зографски" |
град София |
17. |
11:55 |
Ариф Билял Моллов-17г. |
Национална хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий" |
град Благоевград |
18. |
12:05 |
Борислава Георгиева-16г. |
Национална хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий" |
град Благоевград |
19. |
12:15 |
Митко В. Секулов -16г. |
Национална хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий" |
град Благоевград |
20. |
12:25 |
Денис Антонов Тодоров- 16г. |
Национална хуманитарна гимназия „Св. Св. Кирил и Методий" |
град Благоевград |
21. |
12:35 |
Група за народни песни „Лъжанка" |
Културен клуб на пенсионера „Весел живот" |
село Трудовец, община Ботевград |
22. |
12:45 |
Василия Петрова- 12г. |
НЧ „Братство-1869" |
град Кюстендил |
23. |
12:50 |
Школа по народни танци |
НЧ „Отец Паисий- 1927" |
село Извор |
24. |
13:00 |
Школа по народно пеене |
НЧ „Просвета-1903" |
град Бобов дол |
25. |
13:05 |
Школа по народно пеене |
НЧ „Просвета-1903" |
град Бобов дол |
26. |
13:15 |
Детски танцов ансамбъл „Разметанче" |
НЧ „Просвета-1903" |
град Бобов дол |
27. |
13:25 |
Школа по народни танци |
НЧ „Просвета-1903" |
град Бобов дол |
28. |
13:35 |
Младежки танцов ансамбъл"Разметаница" |
НЧ „Просвета-1903" |
град Бобов дол |
29. |
13:45 |
Женска фолклорна група „Стримона" |
НЧ „Асклепион-1998" |
град Кюстендил |
30. |
13:55 |
Славка Петрова |
НЧ „Асклепион-1998" |
град Кюстендил |
31. |
14:00 |
Оркестър „Веселина" |
|
град Перник |
32. |
14:10 |
Елена Кожухарова |
|
град Перник |
33. |
14:15 |
Женска фолклорна група |
НЧ „Св. Климент Охридски- 1915 „ |
село Долни Раковец |
34. |
14:25 |
Дует Тинка Бързачка и Таня Николова |
НЧ „Св. Климент Охридски-1915 „ |
село Долни Раковец |
35. |
14:30 |
Фолклорна група „Бобошевска череша" |
НЧ „Лоза-1870" |
град Бобошево |
36. |
14:40 |
Женска певческа група |
НЧ „Христо Ботев -1928" |
град Радомир |
37. |
14:50 |
Елена Сотирова |
НЧ „Христо Ботев -1928" |
град Радомир |
38. |
14:55 |
Детска певческа група" Ясно слънце" |
НЧ „Христо Ботев -1928" |
град Радомир |
39. |
15:00 |
Детска танцова група „Еуфория" |
НЧ „Христо Ботев -1928" |
град Радомир |
40. |
15:10 |
Дует Валетина Илиева и Валентин Стоименов |
НЧ „Христо Ботев -1928" |
град Радомир |
41. |
15:15 |
Детска вокална група „Бистришки славейчета" |
НЧ „Светлина -1927" |
село Бистрица |
42. |
15:25 |
Женска фолклорна група |
НЧ „Светлина -1927" |
село Бистрица |
43. |
15:35 |
Дует Красимир Кирилов и Милчо Павлов |
НЧ „Светлина -1927" |
село Бистрица |
44. |
15:40 |
Мъжка фолклорна група „Бистришки извори" |
НЧ „Светлина -1927" |
село Бистрица |
45. |
15:50 |
Смесена фолклорна група „Веселие" |
|
село Бистрица |
46. |
16:00 |
Дует Васил Тепавичаров и Антоанета Павлова |
|
село Бистрица |
47. |
16:05 |
Женска фолклорна група |
НЧ „ Никола Вапцаров-2005" |
село Струма |
48. |
16:15 |
Женски танцов състав „Македонци" |
НЧ „ Никола Вапцаров-2005" |
село Струма |
49. |
16:25 |
Мъжка фолкорна група |
НЧ „ Никола Вапцаров-2005" |
село Струма |
50. |
16:35 |
Детска танцов състав |
НЧ „ Никола Вапцаров-2005" |
село Струма |
51. |
16:45 |
Детско- юношески фолкорен ансамбъл „Северняче" |
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий" |
град Пордим |
52. |
17:15 |
Група за автентичен фолклор |
НЧ „Крюгер Николов- 1922" |
град Пещера |
53. |
17:25 |
Танцова школа „Терпсихора" |
|
град Дупница |
54. |
17:35 |
Танцова школа „Терпсихора" над 18г. |
|
град Дупница |
55. |
17:45 |
Трио „Детелина" |
Съюз на инвалидите |
град Айтос |
56. |
17:55 |
Женска фолклорна група „Райски гласове" |
НЧ „Христо Ботев-1926" |
село Райово |
57. |
18:05 |
Младежка танцова формация „Палакарийче" |
НЧ „Христо Ботев-1926" |
село Райово |
58. |
18:15 |
Женска певческа група |
НЧ „ Виделина- 1932" |
село |
59. |
18:25 |
Танцов състав |
НЧ „ Виделина- 1932" |
село |
60. |
18:35 |
Танцов състав „Рилски ритми" |
НЧ „ Отец Паисий-1910" |
село Доспей |
61. |
18:45 |
Женска певческа група |
НЧ „ Отец Паисий-1910" |
село Доспей |
62. |
18:55 |
Фолклорна група „Германея" |
НЧ „Просветен лъч-1905" |
град Сапарева баня |
63. |
19:05 |
Танцов състав „Райска Бистрица" |
|
село Бистрица, община Столична |
64. |
19:15 |
Женска фолклорна група |
НЧ „Нов живот- 1928" |
село Ресилово |
65. |
19:25 |
Фолклорна група „Настроение" |
Клуб на пенсионера |
село Ресилово |
66. |
19:35 |
Спаска Борисова |
Клуб на пенсионера |
село Ресилово |
67. |
19:40 |
Фолклорна група |
НЧ „ |
село Самораново |
68. |
19:50 |
Гергана Гергинова |
НЧ „ |
село Самораново |
69. |
19:55 |
Женска певческа група |
|
град Симитли |
70. |
20:00 |
Недко Косов |
|
град Симитли |
71. |
20:10 |
Женска фолклорна група към „Клуб на жената „От извора" |
Клуб на жената „От извора" |
град Сапарева баня |
ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!
Предвид големия интерес към фестивала и нашето желание да уважим всички самодейци, подали заявки за участие , Ви уведомяваме, че променяме часа за начало на програмата на фестивала от 09:20 часа в събота -30.05.2015г.
Уважаеми участници, от името на организаторите, Ви молим да се придържате стриктно към програмата!Всеки участник трябва да регистрира присъствие на амфитеатър ,,Гейзера" и да бъде готов за изява минимум 30 минути преди указания час на изпълнението му! От лицата, отговарящи за регистрацията на участниците, ще Ви бъде съобщен точния ред и час на Вашето участие, съобразен с моментното състояние на програмата.
Молим всички, които по непредвидени обстоятелства закъсняват или са се отказали от участието си в последния момент да уведомят организаторите на един от посочените телефони: 0896847654- Юлия Йорданова или 0898494748 - Силвия Недялкова.
Фестивалът се провежда при амфитеатър ,,Гейзера" в град Сапарева баня, а при лоши метеорологични условия в салона на НЧ" Просветен лъч-1905"-град Сапарева баня.
Организаторите си запазват правото на промяна в програмата по всяко време. Благодарим Ви за разбирането!